MAD BBQ 2024 #intro

ROK 2024 BUDE ROKEM VÝZEV!

ZIMA 2024:
OCHUTNÁVKY A ENCYKLOPEDIE JÍDLA

JARO – LÉTO 2024:

KOVBOJSKÁ KUCHYNĚ
(pro účely letošní kovbojské kuchyně jsem nasbíral řadu kuchařských knih z USA o původních jídlech honáků a kovbojů. Zároveň jsem sehnal několik dalších knih o TACOS – tyto dvě věci se spojí v nové KOVBOJSKÉ KUCHYNI)

Doprovodí jí miniseriál o vaření jídel z filmů či počítačových her.

LÉTO 2024:

NOVÁ GRILOVACÍ MAD BBQ SHOW
(pojďme vrátit grilování pohodu – v této sérii si uděláme z grilování to, čím grilování má být. Pohodičkou, párty…setkáním s přáteli. Nebudeme dělat žádné competition. Budeme si užívat léta, grilovaček a přátel!)

MAD BBQ RODEO DRUHÁ SÉRIE
Letos se vrátí RODEO v druhé sérii – bude dost jiné, ale zatím vám neprozradím jak bude vypadat. Nicméně věřím, že vás to bude bavit!

PODZIM – ZIMA

ENCYKLOPEDIE JÍDLA a OCHUTNÁVKY JÍDEL NA CESTY
To už znáte, takže netřeba nijak představovat. Jen snad to, že ENCYKLOPEDIE JÍDLA dostane samostatnou kartu a nebude součástí ochutnávek. Dokumentární díly o jídle budu dělat prostě jako novou samostatnou sérii. Budou delší, budou obsahovat více informací a odkazů.

V tomto roce také na jaře přineseme zbrusu nový MERCH – po čtyřech letech! Máte se nač těšit!

V tomto roce také spouštím dva nové kanály, které můžete sledovat zde:

MADŮV KANÁL SLEDUJTE ZDE: @maduvkanal
– od února 2024 na něm najdete ASKY a všechno, co jsem dával na kanál MAD BBQ ale nehodilo se to na něj. MAD BBQ zůstane čistě u jídla.
– navíc zde najdete jedinečný content o tvorbě na youtube, autorském psaní, vlogy a prostě všechno, co v životě dělám, ale nehodí se to podle mě na kanál MAD BBQ. Pokud třeba přemýšlíte o tom založit si svůj youtube kanál, věřím tomu, že můj osobní kanál vám bude určitě nápomocen. Youtube dělám od roku 2009, ale dá se říci, že jsem jeho pochody pochopil až cca před rokem. Na té cestě jsem udělal spoustu zbytečných chyb, které vy dělat nemusíte. Jasně – pořád toho o youtube nevím dost a pořád se učím, ale je fajn sdílet tuhle cestu s někým dalším. A určitě se tam najde hodně věcí, které vám tu cestu výrazně zkrátí a ušetří vám zbytečné držkopády, kterými jsem si prošel já.

ZPRÁVY z BIZÁRU SLEDUJTE ZDE: @zpravyzbizaru

Satirický pořad inspirovaný Johnem Oliverem ale pouze o internetových kauzách a internetových STARS. Mojí zálibou je sledovat veškerý internetový bizár, protože si u toho skvěle odpočinu. Proto vznikla myšlenka každý týden v pondělí udělat takové satirické shrnutí toho, co se mezi influencery odehrálo. Pořad není reakce – je to spíš legrace. Ale daná témata a události jsou skutečné, takže pokud se v tom neorientujete a chcete, určitě si odnesete i přehled v této scéně.

VŠECHNY NOVINKY SE V PILOTNÍM REŽIMU SPUSTÍ V ÚNORU. OČEKÁVÁME NA PŘELOMU ÚNORA A BŘEZNA NAROZENÍ DCERY, TAKŽE OSTRÝ PROVOZ PLATÍ OD DUBNA TOHOTO ROKU. V rámci narození naší holčičky je asi logické, že na všech kanálech může kvůli tomu dojít k výpadku pravidelného vydávání. To ale asi pochopíte a netřeba vysvětlovat! Já se samozřejmě budu snažit aby se to nestalo, ale rodina má přednost před youtube!

Děkuji a těším se na to letošní dobrodružství – mimochodem více informací se dozvíte v posledním ASKU, který vyjde brzy ještě tady. Pak zde už žádný další ASK nevyjde – těm bude patřit MADŮV KANÁL!

CHCEŠ PODPOŘIT MOU TVORBU A SLEDOVAT VIDEA BEZ REKLAM?
Jdi na 🔴 🔴

💰 (Donate je čistě dobrovolný. Nezajistí vám žádnou specifickou výhodu. Vaše příspěvky využiji na rozvoj tohoto kanálu, nakoupení nové techniky či zaplacení licencí programů a bank, které pro svou tvorbu využívám. Donatem podporujete růst a tvorbu tohoto kanálu.)
💰 ►DONATE/ JEDNORÁZOVÝ PŘÍSPĚVEK –
💰 ►KRYPTO DONATE –

SHOP:
🤠►MOJE KLOBOUKY –

SLEDUJ MĚ:
►FACEBOOK:
►INSTAGRAM:

KONTAKT:
►OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE: [email protected]

PETR “MAD” SMAZAL
Jsem scenárista na volné noze, zástupce šéfredaktorky v TV a žiju celkem nudný korporátní život. Tady na youtube to ale považuji za divočinu ve které se stávám kovbojem. Každý musíme někam utíkat. Já rád utíkám k jídlu, ochutnávkám a vaření v přírodě! Jo a taky mám rád trapnohumor, takže moje videa nikdy nebudou jen vážná a nudná! 🙂

Pokud se ti můj kanál líbí nezapomeň ho odebírat a sdílet s přáteli! Pomáháš mi tak mou tvorbu zlepšovat!

Aby ti nic neuteklo, sleduj také moje sociální sítě, protože tam budeš mít kompletní přehled o mém životě ale i o tom, co právě vařím!

DĚKUJI TI!
Petr aka MAD BBQ

source